CANNONDALE MOTERRA AM3

CANNONDALE MOTERRA AM3 CANNONDALE MOTERRA AM3

Cenovo najdostupnejší model z radu Moterra s modernou all mountain/trail geometriou a obutím 27,5"+.

Čo si myslíme my?
Najlepší pomer cena - výkon ako to už pri cenovo najdostupnejších inovatívnych ebikoch býva. Pokiaľ ti nezáleží na top výbave, ale skôr na výbornom spracovaní, supermodernom ráme, geometrii a unikátnom riešení uloženia motora toto je tvoja voľba.
Kúp ak...
Ak chceš moderný celoodpružený 27,5"+ ebike s famóznymi vlastnosťami a perfektnými hodnoteniami v testoch za čo najnižšiu cenu.
Čo si myslíme my?
Najlepší pomer cena - výkon ako to už pri cenovo najdostupnejších inovatívnych ebikoch býva. Pokiaľ ti nezáleží na top výbave, ale skôr na výbornom spracovaní, supermodernom ráme, geometrii a unikátnom riešení uloženia motora toto je tvoja voľba.
Kúp ak...
Ak chceš moderný celoodpružený 27,5"+ ebike s famóznymi vlastnosťami a perfektnými hodnoteniami v testoch za čo najnižšiu cenu.

Toto je model, pri ktorom si za najlepšiu cenu jazdec môže vychutnať všetky pokrokové technológie a vychytávky celej rady Moterra. Medzi kľúčové prednosti biku patrí vysoká tuhosť rámu, skvelé ovládanie a vynikajúce rozloženie hmotnosti. Na rozdiel od konkurencie Cannondale vytvoril vlastnú Si (tzv. System Integration) montáž pohonu Bosch. Motor je umiestnený v najlepšej pozícii pre optimálny výkon odpruženia a skvelé riadenie bicykla. Využitím integrovanej montáže motoru asymetrickej reťazovej linky má Moterra najkratšiu zadnú stavbu na trhu. Vďaka tomu získava jazdec fantastické ovládanie a vynikajúcu trakciu. S vyššou hmotnosťou a silou motora pôsobí veľa e-MTB mäkko a nemotorne. Moterra však vďaka technologickému prevedeniu spodnej rámovej trubky Torsion Box, ECS-TC čapom využívajúcich pevných os a 157 mm širokému zadnému náboju dostáva tuhosť pre presné ovládanie a kontrolu. Model Moterra LT1 je vybavený motorom BOSCH Performance CX 250w a batériou BOSCH PowerPack 500Wh, predným a zadným odpružením RockShox Silver/Monarch o zdvihu 130mm a radením Shimano Deore. Nechýbajú ani kolesá Cannondale Beast. Za účelom čo najlepšej možnej ochrany motora a akumulátora je na rámoch Moterra použitý prvok BatStrap ,čiže pružný gumový kryt prekrývajúci najcitlivejšie partie. Tento model sa vyrába v dvoch farebných prevedeniach. Vyrába sa vo veľkostiach S / M / L / XL.

Značka CANNONDALE
Farba produktu čierna, Zelená
Veľkosť 42/L
Modelový rok 2017
Veľkosť rámu L
Veľkosť rámu vo filtri L
Veľkosť kolies 27,5+
Typ motora BOSCH Performance CX 250W
Batéria BOSCH PowerPack 500Wh
Displej BOSCH Intuvia LCD Display
Brzdy Hydraulické diskové
Vidlica Odpružená, 130 mm
Rám AL zliatina
Prevod Shimano Deore 10-speed
Zadný tlmič 130 mm

MOTERRA LT / MOTERRA

PRE NEKOMPROMISNÉ VÝJAZDY A ZJAZDY

Tak toto je ozajstné MTB naplno! So skvelým živým ovládaním, zabijackou tuhosťou  a ideálnym rozložením hmotnosti vám Moterra dovolí vyjsť kopec lepšie ako jazdci týmu Cannondale Factory Racing a z kopca dole potom môžete fičať ako hviezda svetového endura Jerome Clementz.

Vďaka neuveriteľne dobrému ovládaniu a integrácii nekompromisného systému pohonu, budete mať zážitok ako na žiadnom inom e-MTB!

 

KĽÚČOVÉ  PRVKY:

SYSTÉMOVO INTEGROVANÁ (SI) MONTÁŽ POHONU
Na rozdiel od konkurencie sme vytvorili našu vlastnú Si montáž pohonu Bosch. Motor je umiestnený v najlepšej pozícii pre optimálny výkon odpruženia a skvelé riadenie bicykla.
KRÁTKA ZADNÁ STAVBA ZNAMENÁ OVLÁDATEĽNEJŠÍ BICYKEL

Využitím integrovanej montáže motoru asymetrickej reťazovej linky má Moterra najkratšiu zadnú stavbu na trhu. Vďaka tomu získava jazdec fantastické ovládanie a vynikajúcu trakciu.

NÍZKE ŤAŽISKO

Vďaka unkátne integrovanej batérii majú Moterry super nízko ťažisko  a ideálne rozloženie hmotnosti a získavajú tak úžasnú stabilitu a ovládateľnosť. jazdec môže ľahko prechádzať cez prekážky po zadnom kolese.

PORIADNE TUHÉ

S vyššou hmotnosťou a silou motora pôsobí veľa e-MTB mäkko a nemotorne. Moterra však vďaka technologickému prevedeniu spodnej rámovej trubky Torsion Box, ECS-TC čapom využívajúcich pevných os a 157 mm širokému zadnému náboju dostáva tuhosť pre presné ovládanie a kontrolu.

TÁ PRAVÁ MOTERRA PRE VÁS

MOTERRA - nekompromisný all-mountain/trail bike - 130mm zdvihu vpredu aj vzadu so skvelou trakciou 27,5+ kolies.

MOTERRA LT - postavená pre agresívne vysokohorské enduro, 160mm zdvihu vpredu aj vzadu a 27,5" kolesá pre mrštné ovládanie.

 

PROFIL JAZDCA: MTB jazdci ktorí chcú jazdiť tvrdšie , dlhšie, ďalej a rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.

POZÍCIA JAZDCA: vyvážená trailová pozícia pre stabilitu vo všetkých typoch terénu.

 

KĽÚČOVÉ TECHNOLÓGIE:

Duralová konštrukcia SmartForm C1

Motor BOSCH Performance CX MTB

Systémová montáž motoru SI

Spodná rámová trubka Torsion Box

Posunutý pohon Ai

Duté osi čapov ECS-TC

Možnosť umiestnenia košíkov pre fľašu na vodu

 

UCHYTENIE MOTORA SI

Toto špecifické riešenie uchytenia motora BOSCH vyvinuté značkou Cannondale  sa ukazuje ako najlepśie možné rieśenie. Vďaka nemu bolo možné skrátiť reťazovú vzperu  a umiestniť čapy zadnej stavby tak, aby funkcia odpruženia nebola ovplyvnená chodom motora alebo silou investovanou do pedálov. To všetko bez potreby použitia vodítok a kladiek.

PREVODNÍKY AI OFFSET

Originálne prevodníky cannondale Ai (Asymmetric Integration) posúvajú reťazovú linku o 6 mm ďalej od osi kolesa. Takto bolo možné zkrátiť zadnú stavbu a ponechať okolo zadného kolesa dostatok voľného miesta. Všetko pri využití extra širokého a pevného zadného náboja s rozmerom 157mm.

SPODNÁ TRUBKA TORSION BOX

S cieľom maximalizovať tuhosť rámu a docieliť optimálnu polohu batérie sme navrhli a vyrobili špecifický úchyt akumulátora, ktorý je uložený pred motorom, čo je možné vďaka hydroformnej spodnej trubke zvarenej do jedinečného tvaru. Výsledkom je štruktúra reprezentujúca tzv. "torzný box", ktorá je výrazne pevnejšia ako bežne konštrukcie s otvorenou spodnou trubkou. Zároveň nízko a v strede bicykla umiestnená batéria pomáha zlepšiť ovládanie a prispieva k hravosti celku.

OCHRANA RÁMU A POHONU

Za účelom čo najlepšej ochrany motora a akumulátora je na rámoch Moterra použitý prvok "Batstrap", teda pružný gumený kryt prekrývajúci najcitlivejšie partie.  

DVAKRÁT PLNENÉ LOŽISKÁ

Pre vyššiu tuhosť, odolnosť a dlhšiu životnosť používa rám Cannondale Mottera dvakrát plnené ložiská (vazelina vstrekovaná z oboch strán) pri všetkých čapoch zadnej stavby.

KARBÓNOVÉ RAMIENKO TLMIČA

Plne karbónové horné ramienko zadnej stavby je ľahké a tuhé. Využíva pevné osi typu EXS-TC, ktoré ešte umocnia tuhosť tohoto spojenia.

Počet hodnotení: 0
0.0
Priemerné hodnotenie
0
0
0
0
0
Pridajte svoje hodnotenie
Povinné údaje sú označené hviezdičkou.
Certifikovaný predajca všetkých značiek
Osobný odber v predajni v Bratislave
Otvorené 7 dní v týždni
Doprava zdarma od 150 €

Sledujte našu stopu...

Zaregistrujte sa do Newsletra a neunikne vám žiadna novinka.