KTM MACINA FORCE 272 Satelitsilver matt (orange+black)

KTM MACINA FORCE 272 Satelitsilver matt (orange+black) KTM MACINA FORCE 272 Satelitsilver matt (orange+black)
Elektrický horský bicykel s výbavou, ktorá neurazí a vydrží.
Čo si myslíme my?
Ebike pre hobíkov, s ktorým sa nemusia báť ísť aj do terénu alebo robiť celodenné výlety. Páči sa nám oranžovo hliníkové prevedenie.
Kúp ak...
Hľadáš a/alebo potrebuješ elektrobicykel so spoľahlivou a dostupnou výbavou.
Čo si myslíme my?
Ebike pre hobíkov, s ktorým sa nemusia báť ísť aj do terénu alebo robiť celodenné výlety. Páči sa nám oranžovo hliníkové prevedenie.
Kúp ak...
Hľadáš a/alebo potrebuješ elektrobicykel so spoľahlivou a dostupnou výbavou.

Elektrobicykel MACINA FORCE 272 je zábavný 27,5" hardtail. Pohon Bosch Performanceline CX s 500Wh batériou a krútiacim momentom 75Nm patrí k špičkovým elektropohonom. Má vysoký krútiaci moment nezávislý od frekvencie pedálovania, dobre nastaviteľné úrovne podpory a vynikajúcu servisnú diagnostiku.

Vo výbave nechýba vidlica RockShox XC30 100mm. Na bicykli sú hydraulické brzdy Shimano M315.

Hmotnosť elektrobicykla MACINA FORCE 272 je 20,7 kg.

Značka KTM
Farba produktu Satelitsilver matt (orange+black)
Modelový rok 2017
Veľkosť rámu 15", 17", 19", 21"
Veľkosť kolies 27,5"
Typ motora BOSCH Performance Line CX 250W
Batéria BOSCH PowerPack 500Wh
Displej Intuvia LCD Display
Brzdy Shimano M315/ Rotor 180-160
Kazeta Shimano HG50-10 11-36
Prehadzovač Shimano Deore M615 GS-shadow plus "D"
Vidlica RockShox XC30 TK, 100-Coil-T-9QR
Rám Macina MTB 27,5" boost, Alloy - for Bosch Akku semi-integrated
Sedlo Selle Italia X1 Flow
Sedlovka KTM Comp SP-DC1K 30.9/350
Radenie Shimano Deore T610-10
Plášť Continental X-King Sport 27.5 55-584
Hmotnosť 20,70 kg
Kolesá KTM Line CC 27,5"
Kľuky KTM Delta Crankarm-Set ISIS

BOSCH E-BIKE SYSTEM
Verejnosťou často vnímaný ako najdokonalejší elektrický pohon na svete. BOSCH jednoducho nastavuje štandard pre bicyklové elektromotory. Vysoký výkon, citlivé senzory mapujúce silu pôsobiaciu na pedále a nepriestrelná odolonosť vytvárajú zážitok ako žiaden iný. CANNONDALE a BOSCH tvoria unikátne a špeciálne prepojenie, pretože Cannondale bol partnerom pre Bosch pri tvorbe ich integrovaného e-bike programu. Spoločne tak Cannondale a Bosch transformovali svet elektrobicyklov.

Výkonný a hladko fungujúci pre spoľahlivý výkon.
Bezpečne na cestu so zvlášť robustnou motorovou jednotkou.
Citlivé dávkovanie pri štarte pre milovníkov komfortu.
Silná 500 Wh batéria.
Výkonný a hladko fungujúci s krátkymi dobíjacími dobami.
Detekcia zaradených stupňov pre hladké radenie.

MOTOR:
36 Voltov 250 Wattov 75 Nm
Asistencia do 25km/h
4 stupne pomoci: ECO / TOUR / SPORT / TURBO

BATÉRIA:
400 / 500 Wh
Čas nabíjania: približne 5 hodín
Počet nabíjaní/životnosť: 1100 kompletných nabití
Dojazd: až 180 km (režim ECO pri ideálnych podmienkach)

KONTROLNÁ JEDNOTKA:
Displej: BOSCH Intuvia / BOSCH Purion
Kontrolná jednotka: Control panel s asistentom tlačenia

VARIANTY POHONNÉHO SYSTÉMU BOSCH:

ACTIVE
Rada ACTIVE je najvšetrannejším riešením pre moderné e-biky. Jedná sa o skvelú voľbu pre každodenné použitie ale aj pre dhšie výjazdy.Vďaka značnému zameraniu na efektivitu, spoľahlivosť, inteligenciu a celkovú kvalitu zpracovania je tento pohonný systém prefektným riešením, ktoré prináśa pprirodzené a vyvážené spojenie sily jazdca a motora až do rýchlosti 25 km/h. S energiou zabalenou do najľahśej možnej formy je možné pomocou akumulátorov PowerPack zaistiť systému Active Line vysokú úroveň jazdného komfortu. Pri návrhu tohto systému sa dbalo na ergonómiu, na vzhľada jednoduchosť obsluhy, preto je pohon z rady Active vhodný pre široké pole bicyklov.

PERFORMANCE
Rada PERFORMANCE prináša úplne nové skúsenosti z jazdy a pôžitky pre všetkých, ktorí chcú aby ich jazda mala ten správny športový chrakter a razanciu. Pohon je určený pre jazdcov, ktorí chcú čeliť novým športovým výzvam. Rada Performance ponúka seriózny výkon a točivý moment potrebný pri pohybe v uliciach mesta, po otvorených cestách, pri boji s horskými sedlami alebo zábave na lesných trailoch. Tento pohonný systém je zároveň vysoko výkonný aj perfektne kontrolovateľný už len vďaka prirodzenému zapojeniu motora na základe jazdcovej snahy a podoby terénu pri akomkoľvek zaradenom prevode. Od dlhých rovín až po strmé výjazdy, od ľahkej pomoci až po maximálny výkon. Estetika pohonu z rady Performance, ergonómia a výstupny výkon sú ako stvorené pre náročné výzvy na vašich cestách a pri vašich dobrodružstvách v sedle bicykla. Rada Peformance je v ponuke tiež vo verzii SPEE, čo ako názov napovedá, otvára možnosť úpravy programu a zvýšenia maximálnej možnej rýchlosti s aktivným asistentom zo štandartných 25 km/h až na 45 km/h (v závislosti na miestnej legislatíve). 

PERFORMANCE CX - MTB SYSTEM
Štýlová, kompaktná a mimoriadne výkonná. Rada Performance CX je najvyšším stupňom výkonnosti medzi pohonnými jednotkami značky BOSCH.
Tento pohon bol od základu navrhovaný ako súčasť športovo  výkonnostne zameraných horských bicyklov, preto vyniká mimoriadnou silou, vysokým točivým momentom a dlhou výdržou. Aby ste si mohli naplno užiť každý výjazd. Motory rady Performance CX disponujú točivým momentom až 75 Nm, čo zaručuje razantnú akceleráciu a obrovský potenciál v kopcoch. Dynamická kontrola výstupného výkonu sa stará o správne dávkovanie sily podľa aktuálnej jazdnej situácie a to v rozmedzí 50 - 300%. Bez ohľadu na to, ako vyzerá terén pred vami, plný výkon máte k dipozícii už v momente, kedy sa prvýkrát oprete do kľúk. Riešenie pohonu Performance CX prináša mimoriadne zážitky v sedle vášho bicykla.

HLAVNE PRVKY SYSTÉMU BOSCH:

INTEGROVANÁ POHONNÁ JEDNOTKA
Všetky systémy BOSCH využívajú stredové, do rámu integrované pohonné jednotky, ktoré zaručujú optimálne rozloženie hmotnosti, maximálnu efektivitu a špičkový točivý moment. Citlivé senzory vyhodnocujú kľúčové hodnoty tisíckrát za sekundu, vďaka čomu je výkon dávkovaný presne podľa potreby jazdca a aktuálnej jazdnej situácie. Kompaktné, robustné a tiché pohonné jednotky sú vodeodolné a bezúdržbové.

AKUMULÁTORY BOSCH POWERPACK
Akumulátory BOSCH Powerpack sú v ponuke v dvoch variantoch s kapacitou 400 a 500 Wh. Vďaka kompaktnej nabíjačke BOSCH eBike Charger je možné nabiť tieto akumulátory za becelé dve a pol hodiny. Všetky batérie BOSCH obsahujú riešenie Bosch Battery Management System (BMS), ktorý ich chráni pred prebitím, podpätím, prehriatim, a príliš krátkymi cyklami.

DISPLEJE A OVLÁDANIE
INTUVIA DISPLEJ - BOSCH Intuvia predstavuje vrcholné prevedenie palubného počítača so samostatným diaľkovým ovládaním. Toto riešenie ponúka 4 stupne výkonu alebo asistencie pohonu: ECO, TOUR, SPORT a TURBO. Súčasťou výbavy je aj USB konektor, ktorý je možné použiť aj na nabíjanie ďaľších zariadení (telefón, svetlo a pod.) a tiež tlačítko Walk Assist (pomoc pri chôdzi).

PURION DISPLEJ - Purion je minimalistickou variantou ovládania, vďaka ktorej ostanú vaše riadítka vzhľadovo čisté a kokpit prehľadný bez obmedzenia funkcionality riadiaceho systému. Užite si jednoduché ovládanie, bez toho, aby ste museli pustiť riadítka. Vždy ale budete mať prehľad o stave vášho akumulátora, okamžitej rýchlosti, zvolenom výkonnostnom móde, dojazde, dennej a celkovej vzdialenosti. Vyberte si jeden z piatich elektrickej asistencie a jeden z dvoch módov pomoci pri chôdzi. Všetky dôležité údaje sú pri tom vždy dobre čitateľné na prehľadnom displeji.

Počet hodnotení: 0
0.0
Priemerné hodnotenie
0
0
0
0
0
Pridajte svoje hodnotenie
Povinné údaje sú označené hviezdičkou.
Certifikovaný predajca všetkých značiek
Osobný odber v predajni v Bratislave
Otvorené 7 dní v týždni
Doprava zdarma od 150 €

Sledujte našu stopu...

Zaregistrujte sa do Newsletra a neunikne vám žiadna novinka.