O nás

EBIKER je mladá firma, v ktorej pracujú skúsení bikeri, mechanici a nadšenci cyklistiky, ktorí vedia čo robia o čom hovoria.

Našim cieľom je komplexne pokryť rastúci trend elektrobicyklov a ponúknuť slovenskému zákazníkovi nami vybrané značky, najlepšie dostupné produkty a príslušenstvo.

Ebiky jazdíme, testujeme a veríme im.

Súčasťou našej obchodnej stratégie je ponúknuť zákazníkovi pridanú hodnotu vo forme osobného prístupu, poradenstva a testovacieho centra.

Tím, ktorí o kúpe ebiku neuvažujú, elektrobicykle radi požičiame.

Na rozdiel od čiste internetových predajcov garantujeme seriózny prístup našou stálou prítomnosťou vo forme kamennej predajne.

Predajom elektrobicykla sa náš vzťah s klientom iba začína a nie končí.

Na stránke EBIKER.SK nájdete najširší výber ebikov, značiek a motorov na Slovensku. Pri každom produkte nájdete okrem profesionálne spracovaných dostupných dát aj originálne nami spracované popisy a na čo sme najviac pyšní - aj naše osobné postrehy a odporúčania.

Súčasťou stránky sú aj sekcie o novinkách, blogy a video recenzie.

Všetko, čo robíme chceme robiť lepšie ako konkurencia, našim základným cieľom je spokojný a šťastný zákazník.

Kúpou, požičaním, lajkom na našom FB profile alebo iba návštevou našej stránky sa súčasťou EBIKERU môžeš stať aj ty a my budeme radi.

 

Aké značky predávame?

Predávame elektrobicykle od značiek FOCUS, KTM, CANNONDALE, KALKHOFF, GOCYCLE a MERIDA.

Naše poslanie

Sme bikeri, ktorí si mysleli, že nikdy nebudú ebikeri. Keď elektrobicykle presvedčili nás, vieme, že presvedčia všetkých. Už to môže byť len ľahśie:-)

Kto sme?

Sme obchod zložený z ľudí, ktorí majú osobný vzťah k elektrobicyklom, jazdíme ich a veríme im. Roky pracujeme v cyklistickom sektore, máme skúsenosti a odbornú kvalifikáciu. Sú medzi nami vyškolení mechanici, predajcovia aj (bývalí) pretekári. 

Vlado
opraví, vymyslí, nič nie je nemožné
Robo
všetko vie, splní každé želanie
Maťo
opraví, predá, vždy ochotný
Igor
zodpovedá, rozhoduje, vyberá, testuje, ebikuje

Sledujte našu stopu...

Zaregistrujte sa do Newsletra a neunikne vám žiadna novinka.