ORBEA OPTIMA E50 2020 | eBiker.sk
Súhlasím
Používaním tohto webu súhlasíte s uchovávaním cookies, ktoré používame na poskytovanie služieb, prispôsobenie reklám a analýzu prenosov.
Načítavam...

ORBEA OPTIMA E50 2020

Ľahký prístup Vyvážená geometria mesta Pohodlné rukoväte a sedlá Odolný proti poveternostným vplyvom Široký prevodový pomer Ľahký zliatinový rám Veľké pneumatiky URBANSKÁ ESSENCIA Svetlá, predné a zadné Zámok rámu Blatníky Stojan Celoživotná záruka spoločnosti Orbea Farebné rámy a detaily
Optima je zjavne „normálny“ bicykel, ale architektúra aj ergonómia nového modelu Optima sú inovatívne. Je to bicykel navrhnutý na používanie ako elektrický bicykel už od fázy koncepčného návrhu....Celý popis
Veľkosť:
S
M
L
Farba:
Eclipse Orange (Gloss)
1 999,00 €
1999
EUR
1 939,03 €
Cena pre registrovaných
Chcem sa registrovať
+
-
ks
ORBEA OPTIMA E50 2020
Farba: Eclipse Orange (Gloss)

Podrobný popis ORBEA OPTIMA E50 2020

Optima je zjavne „normálny“ bicykel, ale architektúra aj ergonómia nového modelu Optima sú inovatívne. Je to bicykel navrhnutý na používanie ako elektrický bicykel už od fázy koncepčného návrhu. Znamenalo to vylepšenie produktu do tej miery, že sa zmenila aj jeho architektúra.

REMOTE
Kompaktný ovládač iWoc TRIO dodáva Optima funkčnosť a interakciu, dodáva väčšiu kontrolu nad osvetlením, batériou a pomáha úrovni vášho bicykla.

INTEGRÁCIA
Optima nevyžaduje množstvo drôtov, portov alebo príslušenstva. Port zbernice CAN (Controller Area Network) poskytuje jediné rozhranie na nabíjanie, diagnostiku systému alebo pripojenie externej záložnej batérie.

SNÍMAČ
Hladká a vyvážená asistencia spoločnosti Optima vyžaduje pokročilý senzor. Vďaka nášmu úsiliu o vytvorenie elegantného a diskrétneho systému dokonale zapadne do prstenca pre poistku kazety 20 magnetov, ktoré sú detekované integrovaným snímačom výpadku. Systém monitoruje váš pedálový vstup a podľa toho upravuje výkon.

MOTOR POHONU
Sofistikovaný systém pohonu poskytuje dostatočnú hladkú a spoľahlivú pomoc na úrovniach navrhnutých tak, aby vylepšili vašu jazdu, a nie jej dominovali. A keďže je motor na náboji, zažijete šlapanie bez potiahnutia, keď Optima neposkytuje tlak.

APP
Aplikácia kompatibilná s smartfónom a smartwatch umožňuje hlbšie ovládanie systému iWoc používaného spoločnosťou Optima. Z mobilného zariadenia je k dispozícii jazda na sledovanie, aktivita a nahrávanie trasy GPS a ďalšie funkcie, vďaka čomu je Optima ešte cennejším nástrojom.

VNÚTORNÁ BATÉRIA
Batéria je jedným z najvýraznejších komponentov systému eBike, takže sa podnikol každý krok s cieľom nájsť najľahšiu, najmenšiu a naj diskrétnejšiu jednotku. Koncept Optimas Enough Energy vám poskytuje dostatok energie z batérie, nie viac. Eliminuje potrebu objemnej vysokovýkonnej batérie, ktorú je potrebné z bicykla vybrať.

Špecifikácia ORBEA OPTIMA E50 2020

RámOrbea Optima Hydroformed Alloy, Ebikemotion X35 internal battery
Vidlica Optima 400mm Alloy Post mount
Kľuky Prowheel PRA105 42t
RiadidláOrbea City Riser Alu 640mm
PredstavecOrbea TDS-D617
RadenieShimano SL-M315
BrzdyShimano TX805 Mechanical Disc
Kazeta Shimano HG200 12-32t 8-Speed
PrehadzovačShimano Altus M310
ReťazKMC X8
Kolesá Airline Corsa
PlášteKenda 1172 700x50c
PedáleVP-856 Black
SedlovkaAlloy 31.6x400mm Offset 0
SedloSelle Royal Milo Plus DR
MotorEbikemotion X35 25kmh
BatériaEbikemotion 36V/6.9A ANT+
NabíjačkaEbikemotion X35
Hl. zloženieVP-Z104PD 1-1/8" Semi-Cartridge
NosičOrbea Optima hidden stays
BlatníkySKS EDGE Alloy C56R
Predné svetloJoss Spanninga Kendo Steps
Zadné svetloJoss Spanninga Lineo XDS Dinamo
StojanUrsus Power single adjust central
DiaľkovéEbikemotion iWoc TRIO
Náboj prednýSafety Lock
Brzdové pákyShimano Alivio BL-T4010

Exkluzívne výhody pre registrovaných zákazníkov

nakupuj za najnižšie ceny na internete aj v kamennej predajni
15% zľava na všetky servisné práce
o špeciálnych ponukách a novinkách sa dozvieš skôr ako ostatní
Chcem sa registrovať
Najväčší výber elektrobicyklov a príslušenstva svetových značiek - skladom